Cafe Partycentrum Bos| Museumzicht| Globemilk| Bosrijk de Kuluut|
Naar de startpagina Ga naar biljartpoint ga naar de Facebook van Bos & Berg

Programma Ronde 1 - 2019

Zodra het programma klaar is zal deze hier te vinden en te downloaden zijn.

Maandag 1 t/m Vrijdag 12 april

DOWNLOAD PROGRAMMA Pas op! Aanpassingen worden enkel op de site doorgevoerd.

Aanpassingen in het programma worden op deze website doorgegeven. Deze zullen met Rood worden aangeduid.

Maandag 1 April Aanvang 20:00 uur
Poule C1 Poule E1 Poule E2 Poule E3
Lange de Gert 41
Manders Martien 38
Bos Hay 36
Olde Hampsink Paul 33
Evers Jan 16
Vloet Pierre 16
Pingen Kim 12
Lange de Gerda 14
Kroon van de Rick 19
Arts Jan 17
Pluk Marcel 15
Bruin de Geert 12
Willems Sieb 10
Hendriks Toon 10
Welbers Han 10
Berg vd Peter 10
Dinsdag 2 April Aanvang 20:00 uur
Poule E4 Poule E5 Poule E6 Poule E7
Rongen Robert 13
Aben Piet 22
Bouwmans Ger 20
Willemsen Erik 16
Gommans Lia 19
Nouwens Silvia 15
Afmelding
Kuenen Roy 12
Deriet Frank 12
Franken Barry 16
Peeters Theo 15
Jansen Helma 14
Rakt vd Jeroen 10
Kuenen Rob 12
Franken Jos 11
Weijmans Corne 10
Woensdag 3 April Aanvang 20:00 uur
Poule AB1 Poule C2 Poule D1 Poule D2
Boomen van de Frans 250
Jansen Huub 65
Toonen Karel 46
Dijk van Harry 41
Janssen Rene 36
Berlo van Jan 34
Willems Teun 32
Evers Erik 30
Fransen Piet 29
Habraken Mies 26
Jansen Peter 26
Dijk van Loet 25
Meurmans Cris 25
Kuenen Piet 24
Vloet Theo 23
Donderdag 4 April Aanvang 20:00 uur
Poule AB2 Poule C3 Poule D3 Poule D4
Hofmans Antoon 79
Gabriels Tonny 56
Gommans Bernie 50
Schelbergen Ruud 42
Schraven Stan 43
Vloet Paul 38
Gommans Wilbert 36
Ermens Robert 30
Hofmans Bas 28
Hofmans Koen 26
Vloet Niels 24
Maasen John 21
Kuenen Marco 21
Verstraaten Sander 21
Weerts Lambert 22
Vrijdag 5 April Aanvang 20:00 uur
Poule E8 Poule E9 Poule E10 Poule E11
Vleuten van der Thijs 19
Jansen Jos 15
Rakt vd Michel 10
Philipsen Peter 11
Verstraaten Geert 13
Peters Tinus 16
Bos Stan 20
Loefen Frank 12
Willemsen Rene 16
Raay van Martijn 12
Crooijmans Ruud 11
Arts Giel 12
Raay van Pierre 11
Raay van Rene 11
Vleuten vd Berry 14
Philipsen Arno 12
Dinsdag 9 April Aanvang 20:00 uur
Poule AB3 Poule C4 Poule D5
Bonants Jos 153
Martens Joop 53
Lange de Erik 46
Verstraaten Toine 42
Pijnenburg Andre 33
Pastors Jos 37
Vleuten van der Rene 32
Nouwens Frank 28
Teunissen Niels 25
Gerrits Marcel 23
Teunissen Hans 23
Woensdag 10 April Aanvang 20:00 uur
Poule AB4 Poule C5 Poule D7
Hendriks Rob 113
Schraven Twan 56
Kosman Peter 44
Vleuten van der Jose 35
Hendriks Rico 34
Hofmans Hans 33
Ewals Frans 34
Verbeek Sjaak 27
Denissen Erik 23
Goemans Harold 22
Verstraaten Jos 21
Donderdag 11 April Aanvang 20:00 uur
Poule C6 Poule D8
Hofmans Joop 42
Weerts Cor 40
Wijnhoven Bart 40
Kroon van de Kees 33
Bruin de Twan 23
Jans Mark 23
Lieshout van Martin 23
Kuenen Roel 20
Vrijdag 12 April Aanvang 20:00 uur
Poule E12 Poule E13 Poule D6
Vleuten van der Marijn 15
Gommans Lynn 11
Hoog de Fons 10
Elbers Mario 12
Mil van Huub 15
Munckhof van de Simon 11
Verhoeven Anneke 14
Schraven Karin 10
Weerts Henk 31
Hendriks Arno 22
Nabuurs Wim 22
Kuenen Sjaak 20

Mede mogelijk gemaakt door deze sponsoren. Klik op de logo's om meer te weten.