Cafe Partycentrum Bos| Museumzicht| Globemilk| Bosrijk de Kuluut|
Naar de startpagina Ga naar biljartpoint ga naar de Facebook van Bos & Berg

Uitslagen 2019 - Ronde 1

Zodra de uitslagen van 2019 bekend zijn zullen deze hier worden weergegeven.

Hier staan alle uitslagen van 1 april t/m 12 april. De laatst gespeelde wedstrijd staat bovenaan.


Poule D6     Datum  12-04-2019

Deelnemers
Weerts Henk 23
Hendriks Arno 22
Nabuurs Wim 22
Kuenen Sjaak 20
Naam
Weerts Henk
Weerts Henk
Hendriks Arno
Weerts Henk
Hendriks Arno
Nabuurs Wim
Car
18
7
22
10
11
22
Naam
Hendriks Arno
Nabuurs Wim
Nabuurs Wim
Kuenen Sjaak
Kuenen Sjaak
Kuenen Sjaak
Car
22
22
10
20
20
12
Brt
27
23
13
21
21
20
Uitslag
1. Nabuurs Wim
2. Kuenen Sjaak
3. Hendriks Arno
4. Weerts Henk

Poule E12     Datum  12-04-2019

Deelnemers
Vleuten van der Marijn 15
Gommans Lynn 11
Hoog de Fons 10
Elbers Mario 12
Naam
Vleuten van der Marijn
Vleuten van der Marijn
Gommans Lynn
Vleuten van der Marijn
Gommans Lynn
Hoog de Fons
Car
15
15
11
15
10
7
Naam
Gommans Lynn
Hoog de Fons
Hoog de Fons
Elbers Mario
Elbers Mario
Elbers Mario
Car
4
4
6
5
12
12
Brt
29
25
24
16
23
34
Uitslag
1. Vleuten van der Marijn
2. Elbers Mario
3. Gommans Lynn
4. Hoog de Fons

Poule E13     Datum  12-04-2019

Deelnemers
Mil van Huub 15
Munckhof van de Simon 11
Verhoeven Anneke 14
Schraven Karin 10

Naam
Mil van Huub
Mil van Huub
Munckhof van de Simon
Mil van Huub
Munckhof van de Simon
Verhoeven Anneke
Car
15
15
11
5
10
9
Naam
Munckhof van de Simon
Verhoeven Anneke
Verhoeven Anneke
Schraven Karin
Schraven Karin
Schraven Karin
Car
9
13
8
10
10
10
Brt
16
26
7
16
26
20
Uitslag
1. Schraven Karin
2. Mil van Huub
3. Munckhof van de Simon
4. Verhoeven Anneke

Poule D8     Datum  11-04-2019

Deelnemers
Bruin de Twan 23
Jans Mark 23
Lieshout van Martin 23
Kuenen Roel 20
Naam
Bruin de Twan
Bruin de Twan
Jans Mark
Bruin de Twan
Jans Mark
Lieshout van Martin
Car
18
20
23
6
19
17
Naam
Jans Mark
Lieshout van Martin
Lieshout van Martin
Kuenen Roel
Kuenen Roel
Kuenen Roel
Car
23
23
15
20
20
20
Brt
22
22
17
16
24
12
Uitslag
1. Kuenen Roel
2. Jans Mark
3. Lieshout van Martin
4. Bruin de Twan

Poule C6     Datum  11-04-2019

Deelnemers
Hofmans Joop 42
Weerts Cor 40
Wijnhoven Bart 40
kroon van de Kees 33
Naam
Hofmans Joop
Hofmans Joop
Weerts Cor
Hofmans Joop
Weerts Cor
Wijnhoven Bart
Car
33
42
40
42
40
35
Naam
Weerts Cor
Wijnhoven Bart
Wijnhoven Bart
kroon van de Kees
kroon van de Kees
kroon van de Kees
Car
40
38
32
23
28
33
Brt
21
27
21
20
23
25
Uitslag
1. Weerts Cor
2. Hofmans Joop
3. kroon van de Kees
4. Wijnhoven Bart

Poule D7     Datum  10-04-2019

Deelnemers
Denissen Erik 23 23
Goemans Harold 22 22
Verstraaten Jos 21 21
Naam
Denissen Erik 23
Denissen Erik 23
Goemans Harold 22
Car
23
23
22
Naam
Goemans Harold 22
Verstraaten Jos 21
Verstraaten Jos 21
Car
22
8
13
Brt
31
15
16
Uitslag
1. Denissen Erik 23
2. Goemans Harold 22
3. Verstraaten Jos 21

Poule C5     Datum  10-04-2019

Deelnemers
Vleuten van der Jose 35 35
Hendriks Rico 34 34
Hofmans Hans 33 33
Ewals Frans 34 34
Naam
Vleuten van der Jose 35
Vleuten van der Jose 35
Hendriks Rico 34
Vleuten van der Jose 35
Hendriks Rico 34
Hofmans Hans 33
Car
35
23
34
35
19
22
Naam
Hendriks Rico 34
Hofmans Hans 33
Hofmans Hans 33
Ewals Frans 34
Ewals Frans 34
Ewals Frans 34
Car
27
33
19
23
34
34
Brt
16
25
16
24
19
13
Uitslag
1. Ewals Frans 34
2. Vleuten van der Jose 35
3. Hendriks Rico 34
4. Hofmans Hans 33

Poule AB4     Datum  10-04-2019

Deelnemers
Hendriks Rob 113 113
Schraven Twan 56 56
Kosman Peter 44 44
Naam
Hendriks Rob 113
Hendriks Rob 113
Schraven Twan 56
Car
72
67
56
Naam
Schraven Twan 56
Kosman Peter 44
Kosman Peter 44
Car
56
44
28
Brt
24
18
19
Uitslag
1. Schraven Twan 56
2. Kosman Peter 44
3. Hendriks Rob 113

Poule C4     Datum  09-04-2019

Deelnemers
Verstraaten Toine 42
Pijnenburg Andre 33
Pastors Jos 37
Vleuten van der Rene 32
Naam
Verstraaten Toine
Verstraaten Toine
Pijnenburg Andre
Verstraaten Toine
Pijnenburg Andre
Pastors Jos
Car
20
16
33
42
33
37
Naam
Pijnenburg Andre
Pastors Jos
Pastors Jos
Vleuten van der Rene
Vleuten van der Rene
Vleuten van der Rene
Car
33
37
35
27
26
31
Brt
17
20
33
41
17
22
Uitslag
1. Pijnenburg Andre
2. Pastors Jos
3. Verstraaten Toine
4. Vleuten van der Rene

Poule D5     Datum  09-04-2019

Deelnemers
Nouwens Frank 28
Teunissen Niels 25
Gerrits Marcel 23
Teunissen Hans 23
Naam
Nouwens Frank
Nouwens Frank
Teunissen Niels
Nouwens Frank
Teunissen Niels
Gerrits Marcel
Car
28
7
25
28
21
23
Naam
Teunissen Niels
Gerrits Marcel
Gerrits Marcel
Teunissen Hans
Teunissen Hans
Teunissen Hans
Car
22
23
22
20
23
20
Brt
20
21
18
25
28
27
Uitslag
1. Gerrits Marcel
2. Nouwens Frank
3. Teunissen Niels
4. Teunissen Hans

Poule AB3     Datum  09-04-2019

Deelnemers
Bonants Jos 153
Martens Joop 53
Lange de Erik 46
Naam
Bonants Jos
Bonants Jos
Martens Joop
Car
143
153
41
Naam
Martens Joop
Lange de Erik
Lange de Erik
Car
53
25
46
Brt
21
21
21
Uitslag
1. Bonants Jos
2. Martens Joop
3. Lange de Erik

Poule E11     Datum  05-04-2019

Deelnemers
Raay van Pierre 11
Raay van Rene 11
Vleuten van der Berry 14
Philipsen Arno 12
Naam
Raay van Pierre
Raay van Pierre
Raay van Rene
Raay van Pierre
Raay van Rene
Vleuten van der Berry
Car
5
11
11
11
11
14
Naam
Raay van Rene
Vleuten van der Berry
Vleuten van der Berry
Philipsen Arno
Philipsen Arno
Philipsen Arno
Car
11
12
7
11
5
8
Brt
25
34
19
26
10
19
Uitslag
1. Raay van Rene
2. Raay van Pierre
3. Vleuten van der Berry
4. Philipsen Arno

Poule E10     Datum  05-04-2019

Deelnemers
Willemsen Rene 16
Raay van Martijn 12
Crooijmans Ruud 11
Arts Giel 12
Naam
Willemsen Rene
Willemsen Rene
Raay van Martijn
Willemsen Rene
Raay van Martijn
Crooijmans Ruud
Car
16
7
12
7
6
11
Naam
Raay van Martijn
Crooijmans Ruud
Crooijmans Ruud
Arts Giel
Arts Giel
Arts Giel
Car
9
11
2
12
12
11
Brt
24
25
24
12
12
16
Uitslag
1. Arts Giel
2. Crooijmans Ruud
3. Raay van Martijn
4. Willemsen Rene

Poule E9     Datum  05-04-2019

Deelnemers
Verstaaten Geert 13
Peters Tinus 16
Bos Stan 20
Loefen Frank 12
Naam
Verstaaten Geert
Verstaaten Geert
Peters Tinus
Verstaaten Geert
Peters Tinus
Bos Stan
Car
13
13
15
13
16
20
Naam
Peters Tinus
Bos Stan
Bos Stan
Loefen Frank
Loefen Frank
Loefen Frank
Car
7
7
20
7
12
10
Brt
11
21
19
18
26
27
Uitslag
1. Verstaaten Geert
2. Bos Stan
3. Peters Tinus
4. Loefen Frank

Poule E8     Datum  05-04-2019

Deelnemers
Vleuten van der Thijs 19
Jansen Jos 15
Rakt van de Michel 10
Philipsen Peter 11
Naam
Vleuten van der Thijs
Vleuten van der Thijs
Jansen Jos
Vleuten van der Thijs
Jansen Jos
Rakt van de Michel
Car
19
19
15
15
9
5
Naam
Jansen Jos
Rakt van de Michel
Rakt van de Michel
Philipsen Peter
Philipsen Peter
Philipsen Peter
Car
11
8
6
11
11
11
Brt
19
29
16
19
17
16
Uitslag
1. Philipsen Peter
2. Vleuten van der Thijs
3. Jansen Jos
4. Rakt van de Michel

Poule C2     Datum  03-04-2019

Deelnemers
Dijk van Harry 41
Janssen Rene 36
Berlo van Jan 34
Willems Teun 32
Naam
Dijk van Harry
Dijk van Harry
Janssen Rene
Dijk van Harry
Janssen Rene
Berlo van Jan
Car
41
36
31
41
36
27
Naam
Janssen Rene
Berlo van Jan
Berlo van Jan
Willems Teun
Willems Teun
Willems Teun
Car
31
34
34
12
25
32
Brt
22
32
21
16
32
25
Uitslag
1. Dijk van Harry
2. Berlo van Jan
3. Janssen Rene
4. Willems Teun

Poule D2     Datum  03-04-2019

Deelnemers
Dijk van Loet 25
Muermans Chris 25
Kuenen Piet 24
Vloet Theo 23
Naam
Dijk van Loet
Dijk van Loet
Muermans Chris
Dijk van Loet
Muermans Chris
Kuenen Piet
Car
6
16
25
25
21
19
Naam
Muermans Chris
Kuenen Piet
Kuenen Piet
Vloet Theo
Vloet Theo
Vloet Theo
Car
25
24
17
11
23
23
Brt
17
17
21
17
26
18
Uitslag
1. Muermans Chris
2. Vloet Theo
3. Kuenen Piet
4. Dijk van Loet

Poule AB1     Datum  03-04-2019

Deelnemers
Boomen van de Frans 250
Jansen Huub 65
Toonen Karel 46
Naam
Boomen van de Frans
Boomen van de Frans
Jansen Huub
Car
68
103
42
Naam
Jansen Huub
Toonen Karel
Toonen Karel
Car
65
46
46
Brt
16
17
17
Uitslag
1. Toonen Karel
2. Jansen Huub
3. Boomen van de Frans

Poule E7     Datum  02-04-2019

Deelnemers
Rakt van de Jeroen 10
Kuenen Rob 12
Franken Jos 11
Weijmans Cornee 10
Naam
Rakt van de Jeroen
Rakt van de Jeroen
Kuenen Rob
Rakt van de Jeroen
Kuenen Rob
Franken Jos
Car
10
10
12
5
5
5
Naam
Kuenen Rob
Franken Jos
Franken Jos
Weijmans Cornee
Weijmans Cornee
Weijmans Cornee
Car
7
6
1
10
10
10
Brt
15
23
17
11
13
20
Uitslag
1. Weijmans Cornee
2. Rakt van de Jeroen
3. Kuenen Rob
4. Franken Jos

Poule E6     Datum  02-04-2019

Deelnemers
Deriet Frank 12
Franken Barry 16
Peeters Theo 15
Jansen Helma 14
Naam
Deriet Frank
Deriet Frank
Franken Barry
Deriet Frank
Franken Barry
Peeters Theo
Car
2
12
16
12
16
10
Naam
Franken Barry
Peeters Theo
Peeters Theo
Jansen Helma
Jansen Helma
Jansen Helma
Car
16
7
12
10
7
14
Brt
10
15
29
18
21
25
Uitslag
1. Franken Barry
2. Deriet Frank
3. Jansen Helma
4. Peeters Theo

Poule E5     Datum  02-04-2019

Deelnemers
Gommans Lia 19
Nouwens Silvia 15
Kuenen Roy 12
Naam
Gommans Lia
Gommans Lia
Nouwens Silvia
Car
14
16
15
Naam
Nouwens Silvia
Kuenen Roy
Kuenen Roy
Car
15
12
9
Brt
17
18
23
Uitslag
1. Nouwens Silvia
2. Kuenen Roy
3. Gommans Lia

Poule E4     Datum  02-04-2019

Deelnemers
Rongen Robert 13
Aben Piet 22
Bouwmans Ger 20
Willemssen Erik 16
Naam
Rongen Robert
Rongen Robert
Aben Piet
Rongen Robert
Aben Piet
Bouwmans Ger
Car
9
6
22
13
20
20
Naam
Aben Piet
Bouwmans Ger
Bouwmans Ger
Willemssen Erik
Willemssen Erik
Willemssen Erik
Car
22
20
17
9
16
7
Brt
21
17
17
20
24
20
Uitslag
1. Bouwmans Ger
2. Aben Piet
3. Rongen Robert
4. Willemssen Erik

Poule C1     Datum  01-04-2019

Deelnemers
Lange de Gert 41
Manders Martien 38
Bos Hay 36
Olde Hampsink Paul 33
Naam
Lange de Gert
Lange de Gert
Manders Martien
Lange de Gert
Manders Martien
Bos Hay
Car
33
41
38
41
38
36
Naam
Manders Martien
Bos Hay
Bos Hay
Olde Hampsink Paul
Olde Hampsink Paul
Olde Hampsink Paul
Car
38
30
12
23
15
25
Brt
23
26
23
29
30
20
Uitslag
1. Manders Martien
2. Lange de Gert
3. Bos Hay
4. Olde Hampsink Paul

Poule E1     Datum  01-04-2019

Deelnemers
Evers Jan 16
Vloet Pierre 16
Pingen Kim 12
Lange de Gerda 14
Naam
Evers Jan
Evers Jan
Vloet Pierre
Evers Jan
Vloet Pierre
Pingen Kim
Car
11
12
16
16
7
10
Naam
Vloet Pierre
Pingen Kim
Pingen Kim
Lange de Gerda
Lange de Gerda
Lange de Gerda
Car
16
12
6
5
14
14
Brt
20
22
26
24
16
29
Uitslag
1. Vloet Pierre
2. Lange de Gerda
3. Evers Jan
4. Pingen Kim

Poule E2     Datum  01-04-2019

Deelnemers
Kroon van de Rick 19
Arts Jan 17
Pluk Marcel 15
Bruin de Geert 12
Naam
Kroon van de Rick
Kroon van de Rick
Arts Jan
Kroon van de Rick
Arts Jan
Pluk Marcel
Car
19
19
12
13
15
13
Naam
Arts Jan
Pluk Marcel
Pluk Marcel
Bruin de Geert
Bruin de Geert
Bruin de Geert
Car
11
15
15
12
12
12
Brt
28
18
29
31
19
19
Uitslag
1. Bruin de Geert
2. Pluk Marcel
3. Kroon van de Rick
4. Arts Jan

Poule E3     Datum  01-04-2019

Deelnemers
Welbers Han 10
Willems Sieb 10
Berg van de Peter 10
Hendriks Toon 10
Naam
Welbers Han
Welbers Han
Willems Sieb
Welbers Han
Willems Sieb
Berg van de Peter
Car
8
10
10
10
9
9
Naam
Willems Sieb
Berg van de Peter
Berg van de Peter
Hendriks Toon
Hendriks Toon
Hendriks Toon
Car
10
3
8
5
10
10
Brt
16
13
26
9
24
32
Uitslag
1. Welbers Han
2. Willems Sieb
3. Hendriks Toon
4. Berg van de Peter

Poule D1     Datum  03-04-2018

Deelnemers
Evers Erik 30 30
Fransen Piet 29 29
Habraken Mies 28 28
Jansen Peter 29 29
Naam
Evers Erik 30
Evers Erik 30
Fransen Piet 29
Evers Erik 30
Fransen Piet 29
Habraken Mies 28
Car
30
30
17
20
29
16
Naam
Fransen Piet 29
Habraken Mies 28
Habraken Mies 28
Jansen Peter 29
Jansen Peter 29
Jansen Peter 29
Car
23
28
28
29
26
29
Brt
19
33
17
15
21
19
Uitslag
1. Jansen Peter 29
2. Evers Erik 30
3. Habraken Mies 28
4. Fransen Piet 29

Poule D4     Datum  04-04-2017

Deelnemers
Verstraaten Sander
Kuenen Marco
Maassen John
Weerts Lambert
Naam
Maasse J
Maassen J
Kuenen M
Maassen J
Kuenen M
Verstraate
Car
21
20
21
19
16
20
Naam
Kuenen M
Verstraate
Verstraate
Weerts L
Weerts L
Weerts L
Car
17
21
6
22
22
22
Brt
21
26
17
15
27
25
Uitslag
1.Weerts Lambert
2.Maasen John
3.Kuenen Marco
4.Verstraaten Sande

Poule ab2     Datum  04-04-2017

Deelnemers
Gommans Bernie
Gabriels Tonny
Hofmans Antoon
Naam
Hofmans A
Hofmans A
Gabriels T
Car
72
34
37
Naam
Gabriels T
Gommans
Gommans
Car
56
50
50
Brt
33
17
21
Uitslag
uitslag
1. Gommans Bernie
2. Gabriels Tonny
3. Hofmans Antoon

Poule D3     Datum  01-01-1970

Deelnemers
Vloet Niels
Ermens Rober
Hofmans Bas
Hofmans Koen

Naam
Ermens R
Ermens R
Hofmans B
Ermens R
Hofmans B
Hofmans K
Car
30
30
27
23
28
26
Naam
Hofmans B
Hofmans K
Hofmans K
Vloet Niels
Vloet Niels
Vloet Niels
Car
27
22
26
24
13
15
Brt
27
32
19
18
13
17
Uitslag
1. Hofmans Koen
2. Ermens Robert
3. Hofmans Bas
4. Vloet Niels

Poule C3     Datum  01-01-1970

Deelnemers
Vloet Paul
Schraven Stan
Gommans Wilbert
Naam
Vloet Paul
Vloet Paul
Schraven S
Car
32
31
43
Naam
Schraven S
Gommans
Gommans
Car
43
36
23
Brt
15
22
20
Uitslag
1. Schraven Stan
2. Gommans Wilbert
3. Vloet Paul


Mede mogelijk gemaakt door deze sponsoren. Klik op de logo's om meer te weten.